MAGIC VALLEY

Witajcie Kochani! ;)

Dość dawno coś tutaj wrzucałam, ale ogranicza mnie czas, którym  w dużej części jest praca, w końcu wrzucam efekty niesamowitego spotkania z mega  utalentowaną KAROLINĄ.


W weekend odwiedziłam siostrę, która później towarzyszyła mi  przy całej sesji. Ale co wcześniej...  Spotkałyśmy się z Karoliną w Boekenbergpark (Belgia),  ustaliłyśmy szczegóły i wzięłyśmy się do pracy.  Atmosfera, która towarzyszyła mi przy pozowaniu była po prostu magiczna.  Współpraca na 6+! :)  Wszystkie osoby, które przyczyniły się do powstania takiego  efektu są bardzo zadowolone, a do takich  warunków pracy chce się wracać zawsze. Pracowitość,  kreatywność, determinacja – to tylko mała część cech, które przypisuję śmiało autorce zdjęć,  z którą współpracę polecam każdemu, kto nie boi się nowych  rzeczy i wyzwań! :) Tym razem coś zupełnie innego, na ten moment zostawiłyśmy modę oraz trendy i dzięki kreatywności,  wyobraźni i fantazji, które są efektem połączenia naszych sił  przenosimy się w świat... Hmm... Bajki. ;)


Zapraszam do oglądania! Miejsce wykonania: Boekenbergpark

Model : Anna Łopong

MUA & STYLIZATION : Carolla Photography3 komentarze:

  1. PIĘKNE ZDJĘCIA! OD RAZU PIES/WILK MI SIĘ WRZUCIŁ W OKO. JAKO PSIARKA NIE MOGĘ ODERWAĆ WZROKU JAK MALOWANY! tO PRAWDZIWY?

    OdpowiedzUsuń

 

INSTAGRAM